Radio Wrocław w bibliotece. PDF Drukuj Email

Dzisiaj gościliśmy dziennikarkę Elżbietę Osowicz, która pytała naszych czytelników jak oceniają ofertę Biblioteki, co im się w niej podoba, z jakiej oferty korzystają,  dlaczego to miejsce jest dla nich ważne. A wszystko to dlatego, że  w najbliższą  sobotę rusza TOP 5 Dolnośląskich Bibliotek.

W soboty  7 i 14 października od godz. 12.00  na antenie Radia Wrocław w audycji TOP 5 Filipa Marczyńskiego będą prezentowane placówki z naszego województwa. Jednocześnie ruszy głosowanie na stronie www Radia Wrocław – chcemy zdobyć laur najbardziej przyjaznej, najciekawszej i godnej polecenia biblioteki dlatego zachęcamy do głosowania.

Zostaliśmy wytypowani jako jedna z pięciu bibliotek na Dolnym Śląsku a to dzięki głosom, które dotarły do Radia Wrocław od naszych czytelników i mieszkańców. Dziękujemy im ogromnie za chęć podzielenia się swoimi odczuciami po wizytach w naszych placówkach. Przypominamy, że na terenie Gminy Czernica działa 5 naszych filii: w Kamieńcu Wr., Chrząstawie Wlk. Nadolicach Wlk., Ratowicach i Jeszkowicach.

Poprawiony ( 09.10.17 )
04.10.17