Aktualności
Dziękujemy ! PDF Drukuj Email
11.12.16

            Raport zrobiony, listy zostały wysłane - Maraton Pisania Listów Amnesty Internationale 2016 przeszedł do historii. Teraz z niecierpliwością bedziemy czekać na dobre wiadomości. Wszystkie osoby, które zechciały wstąpić do nas i napisać list w imieniu osób pokrzywdzonych - DZIĘKUJEMY!

Poprawiony ( 13.12.16 )

 
Młodzieżowy decoupage (wydanie świąteczne) PDF Drukuj Email
09.12.16

Ozdoby na choinkę gotowe !!! Przez trzy soboty wraz z Panią Basią, dzieci tworzyły magiczne ozdoby świąteczne. Na filmie możecie zobaczyć, jak wygląda nasz "młodzieżowy decoupage. Zainteresowanie było bardzo duże, zachęcamy Was do wzięcia udziału w kolejnych spotkaniach.

 

Poprawiony ( 09.12.16 )

 
Już wkrótce będeziemy wypożyczali w systemie MAK+ PDF Drukuj Email
07.12.16

Drodzy Czytelnicy! Powoli zaczynamy wchodzić do systemu komputerowego MAK+. To wiele korzyści dla wszystkich - będziecie mogli sprawdzić, czy interesująca Was książka jest w księgozbiorze, będziecie posiadać kartę, która przyspieszy Waszą obsługę a my będziemy mogli sprawdzić, kto przetrzymuje nowość, na którą czekają inni. Będzie także możliwość rezerwacji książek za pośrednictwem systemu! Dlatego bardzo Was prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość - każdy czytelnik musi zostać wprowadzony do systemu, co związane jest z wklepaniem w komputer niezbędnych danych, ale potem to już bajka będzie

Poprawiony ( 07.12.16 )

 
Wirtualny spacer po bibliotece w Czernicy PDF Drukuj Email
05.12.16

Zapraszamy na wirtualny spacer po bibliotece w Czernicy (kliknij obrazek poniżej)

 

Poprawiony ( 05.12.16 )

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 61