Aktualności
A jednak... był piątek 13-tego. PDF Drukuj Email
17.04.12

        Wiele się wydarzyło tego dnia w naszej bibliotece. Chociaż, pani Basia zastrzegała się, że nie jest przesądna, to zaznaczyła, że w kolejny piątek 13 bierze wolne! A zaczeło się niewinnie od dziwnej awarii telefonu... skończyło zaś zalaniem części biblioteki. A miało być tak pięknie, film przygotowany, chipsy i soki zakupione (o co zadbała p. Ewa z GOPSU), my pełni nadziei, że publiczność dopisze.

     Zajęcia dla dzieci musieliśmy odwołać a pokaz filmowy przenieść do GOPS-u, co nie stanowiło problemu. Ale... okazało się, że projektor "nie widzi" laptopa ...

     Pokaz filmowy na szczęście się odbył (z małym poślizgiem czasowym), było bardzo przyjemnie i co najważniejsze do końca dnia nie wydarzyło się już nic nieprzyjemnego.

alt

alt

Poprawiony ( 26.04.12 )

 
13 PIĄTEK PDF Drukuj Email
05.04.12

      W ten, przez wiele osób uważany za pechowy dzień zapraszamy do biblioteki. W ramach DKF-u zaprezentujemy Państwu czarną komedię  hiszpańskiego reżysera Pedro Almodovara "Volver". Film przeznaczony jest dla odbiorców 15+.  Przed projekcją chwilę na zaprezentowanie Hiszpani będą mieli wolontariusze Adrianna Amadeo i Javier Lopez. Myślę, że skromny poczęstunek umili nam wspólnie spędzony czas.

Serdecznie zapraszamy!!!

 

 

 

Poprawiony ( 26.04.12 )

 
Wielkanoc 2012. PDF Drukuj Email
05.04.12

Niech te Święta będą dla naszych Czytelników pełne nadziei i wiary,
radosnych spotkań przy wielkanocnym stole
oraz smacznego święconego jajka,

życzy Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Czernicy wraz z pracownikami.

 

alt

Poprawiony ( 05.04.12 )

 
Wizyta w przedszkolu. PDF Drukuj Email
02.04.12

      Pogoda płata nam figle i wiosna w ostatnich dniach jest wyjątkowo zimna. Silny wiatr uniemożliwił Pszczółkom wycieczkę do biblioteki, więc kolejny już raz pani bibliotekarka odwiedziła naszych najmłodszych czytelników w przedszkolu. Spotkanie poświęciliśmy postaci zajączka, przeczytaliśmy fragment ksiązeczki o Tuptusiu i zabraliśmy się do pracy. Przedszkolaki, podobnie jak ich koledzy z zerówek malowali gipsowe zajączki na fantazyjne kolory. Pszczółki przygotowały również papierowe zajączki-koszyczki, w których umieszczą swoje pisanki. Nie obyło się bez masażyków, którymi bawiliśmy się podczas poprzedniego spotkania.

Miejmy nadzieję, że następne zajęcia odbędą się już w bibliotece.

alt

alt

alt

Poprawiony ( 03.04.12 )

 
<< pierwsza < poprzednia 71 72 73 74 75 następna > ostatnia >>

Strona 71 z 75