Aktualności
Światowy Dzień Pluszowego Misia. PDF Drukuj Email
02.12.13

Urodziny Pluszowego Misia, to w naszej bibliotece szczególne święto. Obchodzimy je uroczyście i bawimy się z naszym solenizantem.   Tym razem zaprosiliśmy do współpracy Panią Teatrzyk, która poprowadziła urodzinowy bal dla "zerówek". Tańce i zabawy przeplatane były zagadkami i zabawami, których głównym bohaterem był Pluszowy Miś. M. in. dzieci próbowały rozpoznać na fragmentach ilustracji misia, przenieść pluszaka nad rwącą rzeką i przekonać się czy miś jest w stanie wziąć w swoją łapę wykałaczkę.

Dzieci z grupy popołudniowej wzieły udział w przedstawieniu, w którym główną postacią był miś. Dzieci poznały uczucia, z którymi zmagają się pluszowe przytulanki ale również  pojawiła się kwestia "magicznych słów" czy jak należy postąpić ze znalezionymi rzeczami.
Po spektaklu uczestnicy mogli obejrzeć z bliska pacynki i lalki.


alt  

alt


 
Światowy Dzień Pluszowego Misia. PDF Drukuj Email
02.12.13

Urodziny Pluszowego Misia obchodziliśmy w tym roku na dwa sposoby. Zaprosiliśmy do współpracy Panią Teatrzyk, która poprowadziła urodzinowy bal dla "zerówek" na świetlicy wiejskiej. Najpierw jednak dzieci próbowały rozpoznać zaprezentowane we fragmentach misie. Tańce i zabawy przeplatane były zagadkami i zabawami, których głównym bohaterem był Pluszowy Miś.

Jedna z grup dzieci obchodziła urodziny misia podczas przedstawienia, w którym główną postacią był miś. Najmłodsi czytelnicy poznali uczucia, z którymi zmagają się pluszowe przytulanki. W treści spektaklu pojawiła się kwestia "magicznych słów" oraz jak należy postąpić ze znalezionymi rzeczami. Po przedsatwieniu uczestnicy mogli obejrzeć z bliska pacynki i lalki.


 


 
Obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia. PDF Drukuj Email
26.11.13

Dzisiaj będziemy gościli kolejną grupę zerówkowiczów. W związku z tym biblioteka będzie nieczynna od 14.00 do 15.30.


 
IbukLibra w naszej bibliotece PDF Drukuj Email
08.11.13

Poprawiony ( 08.11.13 )

 
<< pierwsza < poprzednia 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 następna > ostatnia >>

Strona 55 z 70